دانلود سریال جیران به صورت یکجا

دانلود تمام قسمت های جیران

دانلود سریال جیران تمام قسمت ها

سال تولید : 1398، 1399

ژانر: تاریخی، عاشقانه

کشور سازنده: ایران

کارگردان : حسن فتحی

سال انتشار: 1400

بازیگران:

مهدی پاکدل ، عباس ظفری ، ستاره پسیانی ، سمیرا حسن پور ، غزل شاکری، امیرجعفری ، غلامرضا نیکخواه ، رویا تیموریان ، محمد مژدهی ، حسن موذنی ، پاشا جمالی ، مریلا زارعی ، رضا داودوندی ، الهام نامی ، بهنام شرفی ، رعنا آزادی ور ، فاطمه مسعودی‌فر ، پرویز بزرگی ، عباس توفیقی ، بهرام رادان ، نهال دشتی ، پری ناز ایزدیار ، هومن برق نورد ، حمیدرضا نعیمی ، محمد شیری ، سیاوش چراغی‌پور ، مهدی کوشکی ، امیرحسین فتحی ، بهناز نازی ، مرتضی اسماعیل کاشی ، انوش معظمی ، علی اشمند ، فرشید صمدی پور ، نسرین نکیسا ، راستین عزیزپور ، سینا رازانی ، کتانه افشاری نژاد ، رضا جهانی

خلاصه داستان: زنهار كه راه و روشت گم شده و مجاز و حقيقت آميخته است. سهم دهقان کابوس و سهم پادشاه تاج و تخت طاووس است. نقشه کریم خان برای پس گرفتن تاج سلطنتی از ما مردم نادان کجاست؟ کجای شمشیر نادر است که انتقام ما از خرابکاران را بگیرد؟ کشور آشفته است و امیرکبیر در قبر خوابیده است. هر اسمی ننگ است و هر صلحی یک جنگ است. انسان می خواهد به قبله جهان پناه ببرد. یک قلعه می خواهد پناهگاه آن باشد. قلعه ای نیرومندتر از عشق برای انسان وجود ندارد. بگذارید همه جا فریاد بزنند: ای مردم! دیروز ، در نزدیکی تجریش ، پادشاه شما عاشق شد.

قسمت 23

دانلود قسمت 23 جیران

دانلود قسمت 23 جیران

قسمت 22

دانلود قسمت 22 جیران

دانلود قسمت 22 جیران

قسمت 21

دانلود قسمت 21 جیران

دانلود قسمت 21 جیران

قسمت 20

دانلود قسمت بیستم جیران

دانلود قسمت بیستم جیران

قسمت 19

دانلود قسمت 19 جیران

ملک زاده روزهای تلخی را در خانه میرزا کاظم سپری می کند. گلین عزادار فرزند است و حالا فکر می کند قاتل بچه اش باید جایی بین در و دیوارهای حرمسرا باشد و کوچول خان برای اینکه در کاخ بماند نقشه خطرناکی می کشد.

قسمت 18

دانلود قسمت 18 جیران

دانلود قسمت 18 جیران

قسمت 17

دانلود قسمت 17 جیران

جیران در بسترمریض هست و شاه بی قرار. خطر از گوش شاه گذشته است، اما اگر نقشه دشمنان به نتیجه می رسید، چه بر سر سلطنت می آمد؟ میرزا آقاخان فرصت می بیند تا بزرگان ایل قاجار را تحریک کند تا شاه را وادار به اعلام ولیعهد خاص کند، اما یک اتفاق غیرمنتظره رخ می دهد.

قسمت 16

دانلود قسمت 16 جیران

جیران مسیر خود را از سیاوش جدا می کند و به اردوی شکار می رود. شب سارای گرجی را به چادر شاه روانه می کنند. اکنون زمان مناسبی است که نقشه خواجه روشن اجرا شود اما.

قسمت 15

دانلود قسمت 15 جیران

مهد علیا که می بیند شاه از دست جیران خشمگین است ، فرصت می‌ یابد تا سارای گرجی را با شاه به سیاحت و شکار بفرستد. خواجه روشن اما خواسته دیگری از سارا دارد و حالا این جیران است که باید انتخاب کند.

قسمت 14

دانلود قسمت 14 جیران

حضور بی اجازه خدیجه چهریقی و پسرش عباس میرزا در مراسم جشن عروسی ملک زاده آشوب به پا می کند. شاه در برابر این گستاخی بی تاب است و جیران که هنوز از زیر و بم توطئه های پنهان و آشکار دربار خبر ندارد و از خدیجه استقبال می کند.

قسمت 13

دانلود قسمت سیزدهم جیران

روز عروسی فرا می رسد و این مراسم فرصتی برای صدراعظم است تا برنامه خود را برای انتخاب ولیعهد اجرا کند. از سوی دیگر، کشتی برای انتخاب پهلوان ، تبدیل به رقابتی فراتر از کشتی می شود و عرصه‌ای که سیاوش و شاه مواجه شوند.

قسمت 12

دانلود قسمت 12 جیران

صدراعظم برنامه ای برای جلب رضایت ملک زاده دارد که باید توسط تاجی اجرا شود، اما تاجی چه امتیازی از صدراعظم می خواهد؟

قسمت 11

دانلود قسمت 11 جیران

ملک زاده به راحتی نمی تواند حضور در مراسم خواستگاری را بپذیرد. مهد علیا هم تحمل تمرد دختر را ندارد و عصبانیتش دامن جیران را هم می گیرد. در حالی که شاه با بحران زنان در حرمسرا مواجه می شود، ننه آشوب رازهایی را برای سیاوش فاش می کند.

قسمت 10

دانلود سریال جیران قسمت 10

میرزا آقاخان از مهد علیا ملک زاده را برای پسرش میرزا کاظم خواستگاری می کند. ملک زاده که در سوگ مرگ امیرکبیر باقی مانده، با مادر مخالفت می کند. تاجی به ملک‌زاده توصیه می‌کند که از جیران کمک بخواهد و شاه را ترغیب کند تا به میرزا آقاخان جواب رد بدهد، اما مگر به راحتی می توان سد راه مهدعلیا شد؟

قسمت 9

دانلود قسمت 9 جیران

جیران سرانجام توانست حرفش را به کرسی بگذارد. توانست با شاه به اردوی شکار برود، اما او به نیت شکار نیامده است. بدعت جیران در کاخ ولوله انداخته. عباس میرزا برادر ناتنی شاه و حاکم قم است اما مادرش خدیجه چهریقی در آرزوی پادشاهی پسر است. اما خواجه روشن کیست و سر در آخور کیست؟


قسمت 8

دانلود قسمت هشتم جیران

دانلود قسمت هشتم جیران

قسمت 7

دانلود قسمت هفتم جیران

دانلود قسمت هفتم جیران

دانلود قسمت هفتم جیران با لینک مستقیم

قسمت 6

دانلود قسمت ششم جیران

دانلود قسمت ششم جیران


قسمت 5

دانلود قسمت پنجم جیران

دانلود قسمت پنجم جیران


قسمت 4

دانلود قسمت چهارم جیران

دانلود قسمت چهارم جیران


قسمت 3

دانلود قسمت سوم جیران

دانلود قسمت سوم جیران

فرستادگان شاه با هدایا و پیشکش به کوهسار می آیند. خبر در آبادی می‌ پیچد که شاه طالب دختر محمدعلی نجار شده است. کوهساری‌ ها از شادی سر از پا نمی‌شناسند و با ساز و دهل به خانه محمدعلی می روند اما در دل جیران غوغا است.


قسمت 2

دانلود قسمت دوم جیران

دانلود قسمت دوم جیران

مهدعلیا که نگران پریشانی شاه است، به دنبال طرحی برای بازگرداندن روحیه از دست رفته خود می باشد. سفر سیاوش به پنج سنگ طولانی می شود و شاه گروهی را به کوهسار می فرستد. به منزل محمدعلی نجار.


قسمت 1

دانلود قسمت اول جیران

دانلود قسمت اول جیران

ناصرالدین شاه جوان اخیراً دستور قتل نخست وزیر عزیزش امیرکبیر را صادر کرده و دربار، حرم، دولت و کشور دستخوش تغییرات چشمگیری شده است. در همین ایام در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار عشق جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده.


تیزر سریال جیران

دانلود سریال تاریخی جیران تمامی قسمت ها

دانلود سریال ایرانی

برچسب ها
دیدگاه ها